9 Mar 2016

BIOGRAPHY OF FATAI OLATUNJI OLUWA

BIOGRAPHY OF FATAI OLATUNJI OLUWA
FATAI OLATUNJI OLUWA (born October 11, 1980) is a member of the Lagos State House of Assembly, representing Ajeromi-Ifelodun II Constituency of Lagos State for a term of office running from August 6, 2015 to July 7, 2019 (THE 8TH LEGISLATIVE ASSEMBLY).

He holds Senior School Certificate (SSCE).  


No comments:

Post a Comment